Jestes tutaj: Home » SPORT » II edycja Ligi Typerów Amazon 2019

II edycja Ligi Typerów Amazon 2019

(fot. Tomasz Wojcieszyński)

Finist coronota opus – II edycja Ligi Typerów Amazon 2019 przechodzi do historii. Fantastyczna gra, rywalizacja i emocje dosłownie do ostatnich minut. Zabawa która pobudzała, integrowała i dawała nam wszystkim emocjonalnego kopa również podczas wtorkowych i środowych nocek w naszej firmie.

Ale od początku: 13 lutego 26 śmiałków, reprezentujących działy stow, pick, dock, ship z #POZ1 stanęło w szranki o tytuł najlepszego typera Ligi Mistrzów. Uczestnicy zdobywali punkty za poprawne wyniki, dokładne typy oraz wskazywanie drużyn, które awansuję do kolejnych rund Champions League. Gracze za pośrednictwem komunikatorów przesyłali swoje typy i tym samym kanałem, (a także w wersji papierowej) otrzymywali zebrane wyniki swoich konkurentów. I tak przez kolejne szczeble rozgrywek, aż do wielkiego finału.

A ponieważ jak wiemy,  tegoroczna LM właściwie w każdej rundzie obfitowała w niezliczoną ilość niespodzianek, to i sytuacja w tabeli zmieniała się jak w kalejdoskopie, a takich przetasowań w czołówce nie powstydziłby się zawodowy tarocista☺

Niesamowite rozstrzygnięcia w półfinałach sprawiły, że przed decydującą rozgrywką, aż 7 graczy miało apetyty na końcowy triumf i podniesienie w górę okazałej statuetki, dzięki czemu finałowa batalia  pomiędzy Liverpoolem a Tottenhamem nabrała dodatkowego smaczku. Zwycięzcą zabawy dzięki bramce na 2:0 dla The Reds w 88 minucie (ups) został Marcin z działu stow, który rzutem na taśmę wyprzedził resztę konkurentów i po 5 miesiącach rywalizacji okazał się najlepszym typerem w poznańskim oddziale Amazon. Marcin jest w naszej amazońskiej rodzinie od półtora roku, interesuje się sportem i uwielbia podróże. Serdeczne gratulacje! 

No cóż mimo, że jeszcze dobrze nie zgasły jupitery po finałowym pojedynku, to oczyma wyobraźni  wypatrujemy już września i startu kolejnej odsłony Ligi Typerów Amazon  do udziału w której zapraszamy oczywiście wszystkich.  Szefie, w Poznaniu tworzymy historię, świetnie się bawimy no i zabieramy się do pracy!!! 

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony