Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Książka „Zmysłowy świat Kate Bush” – prawdziwa gratka dla fanów

Książka „Zmysłowy świat Kate Bush” – prawdziwa gratka dla fanów

W świecie, gdzie wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą szczere i prawdziwe biografie są na wagę złota. Nie inaczej jest z ostatnim prawdziwym przebojem – książką pod wiele mówiącym tytułem: „Zmysłowy świat Kate Bush”. To prawdziwa gratka dla fanów tej tajemniczej artystki i nie tylko – przecież Kate Bush to postać, która zainteresuje każdego. Oto wszystko, co należy wiedzieć o tej książce.

Biografia „Zmysłowy świat Kate Bush” – zupełnie nowe podejście?
Kluczem do rozwiązania zagadki popularności tej biografii jest jej autor oraz jego nietuzinkowe podejście do czerpania informacji. – Graeme Thomson zaprezentował zupełnie nową jakość w pisaniu biografii. Pokazał, że prawdziwy obraz artysty to nie suche fakty, do których każdy z nas może przecież dotrzeć w Internecie. Składają się na niego rozmowy z ludźmi, którzy z danym artystą zbudowali jakąś relację. Na potrzeby „Zmysłowego świata Kate Bush” takich rozmów odbyło się aż 70. Dzięki nim wyłania się obraz prawdziwej Kate Bush – nie tylko artystki, utalentowanej piosenkarki, ale również intrygującej osoby prywatnej. Książka zachwyca zatem swoim ujęciem, wielością kontekstów i odniesień. To biografia, która chwyta za serce – pokazując przede wszystkim wrażliwą i oryginalną Kate ze wszystkimi jej zaletami i wadami. Taka autentyczność jest niezwykle cenna – przekonuje przedstawiciel księgarni internetowej vesper.pl, w której znajdziecie książkę o Kate Bush.

„Zmysłowy świat Kate Bush” – idealny prezent na święta
Kto tak naprawdę ucieszy się z biografii Kate Bush? Okazuje się, że to doskonały pomysł nie tylko na święta, ale również dla każdej osoby, która lubi naprawdę dobre biografie i interesuje się szeroko pojętą popkulturą. – Autor opisując Kate Bush zobrazował nie tylko życie, ale również pewną epokę w dziejach muzyki. Ważna jest przecież nie sama postać artystki, ale również tło, które Thomson nakreślił wręcz po mistrzowsku. Sprawia to, że jest to pozycja obowiązkowa dla fanów twórczości Bush, jak również książka, która zainteresuje innych – dodaje przedstawiciel inrock.pl

Szukasz pomysłu na prezent świąteczny lub też upominek bez okazji? Biografia Kate Bush jest doskonałym wyborem. Sprawisz nią radość nie tylko prawdziwemu fanowi, ale również każdemu, kto chętnie pozna niekonwencjonalne metody pracy artystki oraz życiorys zbudowany z 70 relacji różnych osób.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony