Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Swing’ujący Teatr Wielki!

Swing’ujący Teatr Wielki!

 

30 kwietnia 2017 w Poznaniu w Teatrze Wielkim obędzie się kolejny koncert „Lombard Swing – Muzyka bez granic”.

„Lombard Swing – Muzyka bez granic” – to najnowszy multimedialny projekt koncertowy zespołu Lombard, zespół wystąpi w towarzystwie Orkiestry Filharmonicznej i Big Band’u pod batutą Jana Zeylanda.

www.lombard.pl

 

Lombard Swing – Muzyka bez granic to przedsięwzięcie wyjątkowe, ponad dwugodzinne widowisko, z największymi hitami grupy Lombard w zaskakujących aranżacjach. Uczestnicy tego wydarzenia, będą mogli usłyszeć takie utwory jak: Przeżyj to sam, Szklana pogoda, czy też Taniec pingwina na szkle, to tylko niektóre z hitów jakie przygotował dla Państwa zespół w niesamowitym , połączeniu klasyki, rocka i jazzu, wszystko to otulone, dźwiękami instrumentów smyczkowych, i dętych z udziałem gitar i perkusji, które towarzyszą zespołowi na co dzień.

30 kwietnia to dzień urodzin – założyciela, kompozytora i menadżera zespołu LOMBARD Grzegorza Stróżniaka, na scenie w ten wyjątkowy dzień towarzyszyć mu będą – poznanianka Marta Cugier wokalistka zespołu LOMBARD od 1999, Daniel Gola Patalas – gitara basowa, Michał Guma Kwapisz – kontrabas, Mirek Kamiński – perkusja, a obok nich najlepsi poznańscy muzycy, jazzowi muzycy pod dyrekcją Jana Zeylanda.

Lubisz zespół Lombard? Masz dzieci i nie masz je z kim zostawić na czas trwania koncertu? Nie martw się! Ten koncert jest przyjazny rodzinie. Organizatorzy eventu przygotowali zajęcia z wykwalifikowanym animatorem dla dzieci w wieku od 3 lat w godzinach od 18.30 – 21.30.

Partnerami koncertu są: Kompleks Salonów Samochodowych CETRUM POZNAŃ, Henkell & Co. Polska – MIONETTO PROSECCO DOC Treviso, Próchnik, RAGE AGE, Radio Merkury Poznań, Głos Wielkopolski, naszemiasto.pl, lepszypoznan.pl

Podczas Gali odbędzie się degustacja wina MIONETTO PROSECCO DOC Treviso, którą
sponsoruje firma Henkell & Co. Polska, odbędzie się także konkurs, a w nim do wygrania: WEEKEND SAMOCHODEM Z SALONÓW CENTRUM POZNAŃ.

Adriatyk – ocean gorący – muz. G. Stróżniak, sł. M. Ostrowska, wykonanie M. Cugier.

Bilety do nabycia:
BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:
dzieciom do lat 15, osobom niepełnosprawnym i 60+.

www.lombard.bilety24.pl

Zamów Bilety Grupowe:

KAROLINA BIALIK
karolina.bialik@lombard.pl
+48 692 363 833

Zgłoś dzieci na bezpłatne zajęcia z animatorem:

lombard@lombard.pl do 26.04.2017 lub telefonicznie
+48 692 363 833.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony