Jestes tutaj: Home » FILM » Wygraj przejazd drift taxi z Karoliną Pilarczyk! – weź udział w konkursie Multikina

Wygraj przejazd drift taxi z Karoliną Pilarczyk! – weź udział w konkursie Multikina

Multikino z okazji premiery filmu „Szybcy i wściekli 8” przygotowało konkurs, w którym nagrodą główną jest dzień z teamem i przejazd drift taxi z Karoliną Pilarczyk oraz głośnik Bose Sound Link mini II. Konkurs jest prowadzony na Fan Page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com.

Od 16. kwietnia w sieci Multikino można oglądać przedpremierowo „Szybkich i wściekłych 8”, a 21. kwietnia film wejdzie na ekrany kin. Dla osób, które nie boją się ryku silnika, uwielbiają zapach palonej gumy i marzą o spotkaniu z Królową Polskiego Driftu Multikino przygotowało na Fan Page’u Multikino Polska konkurs.

Zadaniem konkursowym jest opublikowane w poście konkursowym kreatywnego zdjęcia z wykorzystaniem biletu na seans filmu „Szybcy i wściekli 8” w Multikinie. Jeden bilet może zostać wykorzystany tylko raz.

Nagrodą główną jest dzień z teamem i przejazd drift taxi z Karoliną Pilarczyk oraz głośnik Bose Sound Link mini II.

Konkurs na Fan Page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com trwa od 14. kwietnia do 3. maja br. Po zakończeniu konkursu zwycięzcy zostaną poinformowani poprzez komentarz umieszczony pod zwycięskimi zdjęciami. Link do regulaminu jest zamieszczony w poście konkursowym.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony