Jestes tutaj: Home » FILM » Święto polskich fanów Sherlocka Holmesa

Święto polskich fanów Sherlocka Holmesa

Sherlock Holmes to postać kultowa, co znaczy że cieszy się ogromną popularnością również w Polsce. Już niedługo będziemy mogli się przekonać jak wielką!

Sherlock Holmes to najbardziej znany detektyw na całym świecie – przystojny, dociekliwy i inteligentny, istna mieszanka wybuchowa! Nie dziwi więc fakt, jak wiele osób zafascynowanych jest tą postacią, w związku z czym organizowane są różne zloty i zjazdy jego fanów.

Nadszedł nareszcie ten dzień kiedy i polscy Shelocko-maniacy doczekali się swojego święta – 27 maja 2017 odbędzie się w Warszawie pierwszy Sherlockon, czyli konwent w całości poświęcony serii. Podczas niego będzie można kupić wiele gadżetów czy fanartów związanych z bohaterem, odbędą się również różnego rodzaju konferencje i gry, np. „Escape room” czy planszówki – dodatkowo planowane jest czytanie fragmentów opowiadań Conan Doyla oraz, oczywiście konkurs cospaly! O tych i wielu innych atrakcjach, które czekają na nas podczas Sherlockonu, możecie dowiedzieć się ze strony: https://web.facebook.com/events/1889149934655411

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony