Jestes tutaj: Home » slider » Piłka nożna: Artur Boruc nie zagra już w reprezentacji Polski

Piłka nożna: Artur Boruc nie zagra już w reprezentacji Polski

Artur Boruc za pośrednictwem oficjalnej strony swojego klubu ogłosił, że zakończył karierę w reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn.

Boruc napisał, że podjął taką decyzję ze względu na zdrowie oraz wiek, wie także, iż w reprezentacji Polski są zawodnicy, którzy godnie będą reprezentować kraj w meczach międzynarodowych.

Podziękował także wszystkim trenerom, u których miał okazję grać, podziękował także piłkarzom i wszystkim sztabom szkoleniowym, z którymi miał okazję przez wiele lat współpracować.

Boruc wystąpił w reprezentacji Polski w 64 spotkaniach, gra jeszcze w Angielskim klubie – Bournemouth.

Pełna treść komunikatu Artura Boruca:
„Chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, ze podjąłem decyzje, którą nosiłem w sobie od pewnego czasu. Ze względu na zdrowie i już „podeszły” wiek oraz konkurencje, która pozwala spać spokojnie. Ze względu na spokój ducha mojego i mojej rodziny, kończę piękna przygodę z Reprezentacja Polski w piłce nożnej. Dziękuje wszystkim szkoleniowcom z trenerem Adamem Nawałką na czele. Dziękuje kolegom piłkarzom i wszystkim sztabom szkoleniowym, z którymi miałem przyjemność współpracować. Dziękuje przyjaciołom, którzy byli ze mną na dobre i na złe. Dziękuje wszystkim, zarówno tym, którzy trzymali za mnie kciuki, jak i tym niechętnym, którzy napędzali mnie do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Dziękuje wszystkim za te kilkanaście lat wspólnych wzlotów i upadków. Mnóstwo emocji przed nami i już teraz w innej roli będę trzymał kciuki za Biało-Czerwonych jeszcze mocniej. Chciałbym skupić się teraz na swoim zdrowiu i pomocy kolegom z AFCB w wywalczeniu celów na ten sezon w Premiership. Dziękuje za wszystko! Artur Boruc.”

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony