Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Axl Rose i Angus Young znowu połączą siły?

Axl Rose i Angus Young znowu połączą siły?

Mimo wielu początkowych sprzeciwów frontman Guns’n Roses, Axl Rose, ostatecznie został ciepło przyjęty jako wokalista równie legendarnego jak jego własny zespół, AC/DC. Czy z tego chwilowego „romansu” będzie coś więcej?

Axl rozpoczął swoją współprace z Angusem Youngiem i spółką w raczej przykrych okolicznościach – zastępował bowiem Briana Johnsona, który z powodów zdrowotnych nie był w stanie uczestniczyć w sporej części trasy koncertowej Rock Or Bust World Tour, która odbywała się w latach 2015-2016. Ostatnio pojawiły się jednak wzmianki o tym, że nie była to jedynie chwilowa kolaboracja – Paul Cashmere, dziennikarz australijskiego portalu Noise 11 oraz serwis Vintage Vinyl News donoszą, że być może frontman AC/DC myśli o zaproszeniu Axla do współpracy nad najnowszą płytą swojego zespołu! Nie są to co prawda informacje potwierdzone, wygląda jednak na to że jest to bardzo prawdopodobny scenariusz.

Tak czy siak Young musi jeszcze poczekać – co najmniej do końca września obecnego roku, kiedy to Guns’n Roses zakończą swoją światową trasę.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony