Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Rewolucyjne metody, rewelacyjne wyniki – Mądre Odchudzanie według Konrada Gacy

Rewolucyjne metody, rewelacyjne wyniki – Mądre Odchudzanie według Konrada Gacy

Początek roku to czas na noworoczne postanowienia, idealny moment na zrzucenie dodatkowych po-świątecznych kilogramów oraz wypróbowanie nowych metod walki z nadwagą. Przed rozpoczęciem odchudzania zazwyczaj dokładnie zapoznajemy się z różnymi dietami, suplementami i zapisujemy na siłownię.

Wiedzę teoretyczną mamy w małym palcu, a mimo to każda kolejna próba zrzucenia nadprogramowych kilogramów kończy się fiaskiem. Warto uświadomić sobie, jak wiele możemy zyskać na procesie odchudzania, a gdy tylko poznamy wszystkie jego korzyści dla ciała i ducha, dużo łatwiej będzie trzymać się nowych postanowień.

W nowej książce Konrada Gacy „motywacja” to słowo-klucz. Bo odchudzanie nie polega na zmniejszeniu ilości kalorii, tylko na zwiększeniu czasu, który poświęca się sobie – na myślenie i na aktywność fizyczną. To nie chwilowe działanie, tylko pełna przemiana organizmu. To nie dieta cud tylko sposób życia. Konrad Gaca nazywa je Mądrym Życiem. Czym jest motywacja, jak ją znaleźć, jak wytrenować nie tylko swoje ciało, ale też mózg – tego wszystkiego dowiecie się z nowej książki Konrada Gacy.

Doskonałym uzupełnieniem książki jest Terminarz motywacyjny na 2017 rok. Powstał na podstawie autorskiej metody codziennej motywacji, Rytmu Zdrowego Życia. Bo każdy dzień jest po coś. Zobacz, jak wiele osiągniesz w jeden rok!

Plany najlepiej układać w lutym. To miesiąc, w którym wyznaczysz sobie cel. Będzie do niego prowadzić wiele małych kroków.

W marcu pora zacząć zdrowo jeść. Co to znaczy? Właśnie ten miesiąc otwiera karta z siedmioma żelaznymi zasadami mądrego odżywiania. Przydadzą ci się na zawsze.

Jak najlepiej zapanować nad stresem – czy także za pomocą diety? To temat, nad którym popracujesz w maju.

W czerwcu najlepiej podtrzymać pozytywne nastawienie i determinację – to idealny miesiąc, żeby otaczać się dobrymi słowami i czerpać z nich energię na cały rok.

W lipcu, na wakacjach, z dala od zgiełku codziennych spraw, warto pomyśleć, jak wpływają na nas ludzie i kogo chcesz przy sobie zatrzymać.

Październik, to idealny miesiąc, żeby znaleźć swoją prawdziwą pasję. Nawet listopad na coś się przyda… Na co? Koniecznie to sprawdźcie.

Z Konradem Gacą żaden miesiąc nie jest stracony. Każdy przynosi nowe odkrycia, nowe umiejętności i szanse. Sumienna praca nad wszystkimi tymi elementami prowadzi do spokojnego, harmonijnego zapanowania nad swoim życiem.

Sukces autorskiej metody Konrada Gacy polega na tym, że stworzył on system leczenia otyłości oparty na uzupełniających się, komplementarnych elementach. Nie ogranicza odchudzania do liczenia kalorii, nie proponuje uniwersalnej diety cud. Łączy zdrowe żywienie z aktywnością fizyczną, ale równie wiele uwagi poświęca sferze psychicznej. Wie, że do tego, żeby zmienić swoje życie, potrzebna jest motywacja. I właśnie o tym jest nowa książka Konrada Gacy. Nie o diecie cud, ale o tym, jakie cuda można zdziałać, kiedy jest się świadomym swojej siły.

– „Siła jest w nas, bo każdy z nas ma w sobie wojownika! Uwierz, że potrafisz i jesteś w stanie zrobić wszystko. Często zapominamy, że nasze życie to opowieść o sile ludzkiego ducha, która potrafi przenosić góry. Zamiast tego tworzymy sztuczne ograniczenia, a przecież większość z nich nie ma szans w starciu z naszą wolą. Są różne wersje twojego życia, te łatwe nie wymagają żadnego wysiłku. Zawsze możesz pozostać w tym samym miejscu albo powalczyć o więcej. Nie pozwól nikomu pisać twojego życia!”

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony