Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Kolejne gwiazdy Orange Warsaw Festival

Kolejne gwiazdy Orange Warsaw Festival

Zapewne tych, którzy wybierają się na festiwal, ucieszy fakt, iż liczba artystów ciągle się powiększa. Kto tym razie pojawił się na liście i wystąpi na Orange Warsaw Festival?

Swoje przybycie potwierdził Martin Garrix, jeden z najlepszych DJ-ów na świecie. Wystąpi 2 czerwca! Jednak to nie koniec newsów, ponieważ do zacnego grona dołączą również Years & Years oraz Kodaline! Przypomnijmy: Festiwal będzie miał miejsce na warszawskim Służewcu w dniach 2-3 czerwca.

Garrix jest zdobywcą nagród takich jak: Dance Music Awards (aż trzy razy!), NRJ DJ Awards (dwa razy), a także YouTube Music Awards, MTV Europe Music Awards oraz MTV Millennial Awards. Występował na wszelkiego rodzaju scenach muzycznych, przykładem może być tutaj Tomorrowland. Jest również 7. w rankingu najlepiej zarabiających DJ-ów na świecie (według magazynu Forbes)! Rocznie zarabia około 17 milionów dolarów.

Years & Years to zdecydowanie nasz faworyt: grupa ta wykonuje muzykę pop połączoną z elektroniką. Zespół jest popularny w Polsce, a ich płyta „Communion” wydana w 2015 roku nadal cieszy się sporym powodzeniem.

Kodaline pochodzą natomiast z Irlandii. Muzyka, jaka ich cechuje, to indie-rock. Polscy fani ich uwielbiają. Ich ostatni koncert odbył się na Opener’s Festival w 2015 roku.

Czyż to nie wspaniałe wieści?

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony