Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Kings of Leon w Polsce

Kings of Leon w Polsce

Świetny news! Amerykanie pojawią się na tegorocznym Orange Warsaw Festival!

Wydaje się, że Kings of Leon muszą uwielbiać swoich fanów w Polsce, ponieważ ich ostatni koncert miał miejsce w Krakowie – jesienią. Jest się z czego cieszyć. Zespół jako headliner imprezy zamierza promować swoją płytę „Walls” wydaną w październiku 2016 roku. Nazwa jest to skrót od tytułu „We are all love songs”. Album promowany jest przez piosenkę „Waste a moment”. Dodatkowo 3 czerwca na scenie zobaczymy m.in. Imagine Dragons, grupę pochodzącą z Las Vegas.

Bilety są w sprzedaży już od 6 grudnia 2016 roku, klienci Orange posiadają dodatkowo 15% zniżki, również na karnety. Ceny wahają się od 200 do 400 zł, natomiast wartość karnetu na Orange Warsaw Festival oraz Opener’s Festival to 883 zł.

Koncert odbędzie się 2 czerwca. Przypomnijmy: Orange Warsaw Festival jak co roku ma miejsce na Warszawskim Służewcu – Tor Wyścigów Konnych (przystanek „Wyścigi”).

Co o tym myślicie? Wybierzecie się na koncert tego amerykańskiego zespołu lub innego, który zagra na festiwalu? Polecamy ten event, niesamowita atmosfera, dużo świetnych ludzi i niezapomniany klimat, tego wam trzeba!

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony