Jestes tutaj: Home » slider » Trump przeciwko Meksykowi

Trump przeciwko Meksykowi

Wszyscy znamy Donalda Trumpa i jego specyficzne poglądy, ale co tym razem planuje obecny prezydent Stanów Zjednoczonych?

Już nie od dziś wiadomo, że Trump, łagodnie mówiąc, nie przepada za Meksykiem. Na każdym kroku narzeka na imigrantów i to, co robią, jaki zły wpływ mają na cały kraj. Jakby nie patrzeć to prawie wszyscy mieszkańcy USA są imigrantami, prawda?

Trump zdecydował się wypowiedzieć wojnę Meksykowi, nastąpiło to już tydzień po zaprzysiężeniu. Zarządził on również budowę muru na granicy z tym krajem, chce wprowadzić także cła na import dla sąsiada. Z tego właśnie powodu prezydent Meksyku – Enrique Pena Nieto, odwołał wizytę, która planowana była na 31 stycznia w Białym Domu. Swoją bezczelnością oraz arogancją niszczy wszystko na co pracowali prezydenci ostatnich kadencji – czyli pokój oraz nierozdrapywanie starych rań. W mediach powiedział również, że koszty muru pokryje południowy sąsiad, był to dla niego nieskrywanie świetny powód do śmiechu.

Według mnie żaden kraj nie jest bez win, no chyba, że o czymś nie wiemy więc proszę rzucić kamieniem. Trump to nie tylko szowinista, ale rasista, który najwyraźniej prowadzi do destrukcji wszystkiego co napotka. Nie wiadomo do czego poprowadzi jego polityka, ale już teraz spodziewam się, że do niczego dobrego, a skutki odczujemy, niestety, wszyscy. Ciężko patrzeć optymistycznie w niebo widząc co wyrabia się w kraju naszym oraz w USA. A co wy sądzicie?

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony