Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Śladami trollów

Śladami trollów

Jak wygląda słynny kraj trolli i wikingów? Jak objechać go by nie wydać za wiele?

Na te pytanie odpowie wam Ada, która mieszkała rok w Norwegii spędzając każdą wolną chwilę na zwiedzeniu tego pięknego zakątka. Już w środę w Łodzi o godzinie 18 na ul. Piotrkowskiej 138/140 będziecie mieli okazję dowiedzieć się naprawdę wielu istotnych rzeczy oraz posłuchać o doświadczeniach dziewczyny.

Jedna z lekcji jaką Ada wyciągnęła z Norwegii to miłość do natury, do wszystkiego co nas otacza, ponieważ nie ma nic bardziej pięknego i czystego. To właśnie to skłoniło ją do wyjazdu, uwielbia również robić zdjęcia i włóczyć się bez celu. 5 miesięcy planowanej „wycieczki” przeobraziło się magicznie w rok, w tym czasie mogła ona również studiować. Co udało się zobaczyć Adzie? Przede wszystkim zachodnie wybrzeże łącznie ze Stavanger, okolice Bergen, fiordy koło Ålesund plus to co interesuje nas zapewne najbardziej w całej prelekcji czyli dziką, arktyczną północ. Jeśli macie ochotę obejrzeć część fotografii przed prezentacją, wejdźcie na stronę moreoutlessin.com. Naprawdę warto!

Czego będziemy mieli okazję dowiedzieć się na spotkaniu? Przede wszystkim o tym jak odkryć Norwegię w tani sposób (przyda się z pewnością, w końcu to jeden z najdroższych krajów na świecie), jak zapoznać lub w najlepszym wypadku – zaprzyjaźnić się z potomkami Wikingów, jaka jest różnica w mentalności ludzi południa, a ludzi z północy, jak żyje się ludziom podczas dnia i nocy polarnej i jak to jest mieszkać rok właśnie w Norwegii. Coś dla prawdziwych łasuchów Skandynawii – Ada zdradzi jak zobaczyć zorzę polarną!

Dla Ady Norge to drugi dom. Jak będzie z wami? Nie może was zabraknąć na tym spotkaniu!

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony