Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Podsumowanie WOŚP

Podsumowanie WOŚP

Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała wielką sumę by wesprzeć finansowo najbardziej potrzebujących.

Przypomnijmy: tym razem cała kwota została przeznaczona dla dzieci na oddziałach neuropediatrycznych oraz dla naszych seniorów. Wszyscy jesteśmy bardzo dumni, mimo przeciwności i negatywnych komentarzy, że dobroć trwa.

W ubiegłą niedzielę 120 tys. wolontariuszy stało z kartonikami oraz naklejkami z serduszkiem na prawie każdej ulicy w centrum Warszawy. W poniedziałek odbyła się poWOŚPowa konferencja, w której uczestniczył Jurek Owsiak, dzięki temu możemy dowiedzieć się ile ostatecznie udało się zebrać, a kwotę szacuje się na 62 418 767 złotych (dzięki samej pomocy internautów – 21 milionów, to o 7 milionów więcej niż w zeszłym roku), oczywiście nadal można brać udział w aukcjach internetowych do połowy lutego, część ze sprzedaży zostanie przekazana na Wielką Orkiestrę, natomiast do końca stycznia jest możliwość wzięcia udziału w zbiórkach w internecie.

Pamiętajcie o aukcje.wosp.org.pl, a jeśli chcecie być na bieżąco z kwotą zebraną dla potrzebujących to na stronie Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy znajdziecie licznik. Oficjalny wynik zostanie podany już na początku marca. Trzymajcie się ciepło!

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony