Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Skoki Narciarskie w Zakopanem

Skoki Narciarskie w Zakopanem

Już po raz kolejny będziemy mieli okazję podziwiać naszych oraz zagranicznych skoczków podczas Pucharu Świata!

Każdy z nas kojarzy Zakopane właśnie z tym, każdy z nas oglądał również chociaż raz Turniej Skoków Narciarskich w telewizji z wypiekami na twarzy kibicując naszym rodakom. Kiedyś był to Adam Małysz, teraz m.in. Kamil Stoch czy Piotr Żyła, którzy odnoszą szereg sukcesów na tym polu z czego możemy być bardzo dumni, dodatkowo mistrzostwa umila nam poczucie humoru Żyły.

Za dwa dni, czyli 20. stycznia zacznie się konkurs skoków i potrwa dwa dni. W tym czasie zobaczymy wiele gwiazd i będziemy mogli pokibicować Polakom. Bilety nadal są dostępne, na Facebooku istnieje wydarzenie gdzie możemy sprzedać wcześniej zakupione wejściówki, jeśli nie mamy okazji z nich skorzystać.

Gdzie dokładnie odbędzie się Puchar Skoków? Na Wielkiej Krokwi, będą to dwa konkursy, bardzo długo wyczekiwane przez wszystkich. Nawet jeśli nie przepadamy za tą dyscypliną to emocje naprawdę robią swoje. Jest to jedna z rzeczy, która niezwykle łączy nas – Polaków, podobnie jak piłka nożna.

Po modernizacji Wielkiej Krokwi sportowcy zmierzą się w konkursie grupowym (sobota) oraz indywidualnym (niedziela). Cały konkurs zacznie się od treningów.

Zakopane zaprasza wszystkich na Puchar Skoków Narciarskich, niestety ja nie będę miała okazji tam pojechać, ale myślę, że inni będą się tam świetnie bawić wspierających naszych ulubionych sportowców.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony