Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Dni Kazachstanu

Dni Kazachstanu

Co wiemy o tym kraju? Z pewnością nie tyle ile powinniśmy, a Kazachstan kojarzy nam się głównie z zsyłkami naszych rodaków w tym właśnie kierunku.

Już od dziś do jutra poznańska współpraca Studenckiego Koła Naukowego Wschodoznawców ze Studenckim Kołem Naukowym Azjatystyki ma zaszczyt zaprosić na Dni Kazachstanu. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie dotyczące tego niezwykłego miejsca. Inicjatywę wesprze Instytut Wschodni UAM oraz Stowarzyszenie Współpracy Polska-Wschód.

A mniej więcej co zobaczymy na pokazach? – zapytacie. A na przykład wykłady wybitnych naukowców, będziecie mieli możliwość obejrzenia też wielu interesujących filmów oraz będziecie mogli podziwiać zdjęcia zrobione przez podróżników drepczących po Kazachstanie. Studenci dorzucą również swoje trzy grosze, a jakżeby inaczej! Plus nie zapomnijcie o spotkaniu kulturalnym, które będzie miało miejsce ostatniego dnia warsztatów.

Gdzie odbędą się spotkania? W Wydziale Historycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (ul. Umultowska 89 d) jak również w Katedrze Studiów Azjatyckich (al. Niepodległości 24).

Pamiętajcie aby zabrać ze sobą dobry humor no i paczkę znajomych. Myślę, że oni też będą chcieli usłyszeć coś nowego o tym mało znanym, europejsko-azjatyckim kraju.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony