Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Kiermasz książek w Warszawie

Kiermasz książek w Warszawie

Drodzy książkoholicy! Specjalny news dla was!

Już od dziś do 15 stycznia w Warszawie na ul. Ratuszowej 2 będziecie mogli wymienić swoje dawno nieczytane książki. Idealna okazja dla kogoś kogo po prostu nudzą tytuły kurzące się na jego półce, a nuż spodobałyby się one komuś innemu?

Wydarzenie odbędzie się w „the ZOOpa” począwszy od 11 do 20 w niedzielę. Musicie przyznać rację – każdy z was lubi czasem usiąść przy oknie, oglądać śnieg (zważywszy na to, że jest teraz zima) padający na zewnątrz, otulić się kocem i móc wypić ulubioną herbatkę lub gorącą czekoladę. Do tego potrzebna jest nowo-adoptowana książeczka, w której świat będziecie mogli się zatopić, dlatego cała akcja wydaje się naprawdę świetna! Jest to też super okazja by poznać innych książkowych maniaków z naszej stolicy, może ktoś akurat lubi np. kryminały tak jak ty i poleci ci przy okazji coś innego, coś równie godnego uwagi? Przekonaj się sam!

Trzeba również pamiętać, że nie jest to sprzedaż, a zwykła wymiana, raczej nie powinno nastawiać się na żadne zyski, więc jeśli zbierasz na podróż dookoła świata, a nie masz co zrobić z nagromadzonymi tytułami – udaj się w inne miejsce. Reszta jak najbardziej mile widziana!

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony