Jestes tutaj: Home » slider » Jak być fit każdego dnia?

Jak być fit każdego dnia?

W naszym społeczeństwie coraz częściej pojawia się temat zdrowego odżywiania. Każdy z nas zna kogoś kto przechodzi na różnorakie diety i wykonuje szereg ćwiczeń. Często są one nieskuteczne, a diety prowadzą do wyniszczenia organizmu. Co zatem zrobić by osiągnąć wymarzoną sylwetkę i polubić niskotłuszczowe jedzenie?

Dziś chciałabym skupić się na Marcie z bloga codzienniefit.pl. Po miesiącach nieudanych ćwiczeń i desperackiego katowania swojego ciała próbowałam znaleźć kogoś kto mógłby zmotywować mnie do działania. Kogoś, kto oczywiście nie widzi mnie tylko prowadzi swój kanał. Przeszukiwałam internet i w końcu trafiłam na Martę. Z początku byłam sceptycznie nastawiona do jej ćwiczeń, okazały się jednak dużo łatwiejsze niż przykładowa Mel B, a jednocześnie bardziej wymagające niż Ewy Chodakowskiej, przy której odnosiło się wrażenie, że macha się tylko bez sensu nogami i „znajduje własne tempo”.

Marta studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (sport, specjalizacja: trener przygotowania motorycznego). Sama układa ćwiczenia dla swoich widzów. Odpowiada również na każde możliwe pytanie, w dodatku jest bardzo pozytywną osobą i ćwiczenia z nią to sama przyjemność. Na jej stronie znajdziemy też masę fit przepisów, a na instagramie (codziennie_fit) dużo tekstów motywacyjnych, czyli coś idealnego dla leni! Widać, że Marta świetnie nadaje się na trenera, prowadziła również trening w Warszawie dla 200 osób, i każdy z uczestników był zadowolony co tylko świadczy o jej pasji do sportu i zdrowego odżywiania.

Każdy trening Marty składa się oczywiście z wcześniejszej rozgrzewki (od 5 do 10 minut), następnie są to ćwiczenia na każdą, wybraną przez nas partię ciała, gdzie możemy spalić nawet 500 kcal wykonując je przez prawie godzinę. Zwykle treningi składają się z trzech serii, z przerwami na złapanie oddechu plus napicie się wody. Marta układa je zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, więc każdy znajdzie na jej kanale coś dla siebie. Powinno się również obejrzeć filmik o zdrowych eko zakupach, czyli o produktach jakie Marta poleca, a które nie spustoszą naszej kieszeni. Reasumując: jest tam wszystko o czym każdy maniak sportu powinien wiedzieć.

Według mnie blog codzienniefit.pl zasługuje na szczególną uwagę. Marta jako osoba młoda potrafi przekazać niesamowitą wiedzę, którą chce podzielić się z innymi. Emanuje od niej również mega pozytywna energia, a na treningach czuje się jak ryba w wodzie. Nie pozostaje nic innego jak ćwiczyć z Martą i życzyć jej dalszych sukcesów!

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony