Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Sylwestrowe zabójstwo w Ełku

Sylwestrowe zabójstwo w Ełku

Ełk to 60-cio tysięczne miasto gdzie w sylwestrową noc zginął 21-letni Daniel. Doszło do tego przed barem Prince Kebab, a zaczęło się od kradzieży dwóch butelek napoju gazowanego…

Po tym jak Daniel wraz z kolegą wynieśli z lokalu napoje, właściciel i kucharz wybiegli za nimi, aby odebrać skradziony towar. Rozpoczęła się przepychanka, w której kucharz zadał Danielowi 3 ciosy nożem kuchennym. Wydarzenie miało miejsce ok godziny 23:00. Obaj napastnicy wrócili do lokalu.

Policja zatrzymała czterech pracowników baru. W poniedziałek 26-letni Tunezyjczyk usłyszał zarzut śmiertelnego ugodzenia nożem postawiony przez Sąd Rejonowy w Ełku. Kilka godzin później zarzuty postawiono 40-letniemu Algierczykowi. Właściciel lokalu miał być świadomy, że ciosy zadane przez pracownika spowodują śmierć napadniętego. Obaj zostali objęci policyjnym nadzorem.

W niedzielę przed barem mieszkańcy Ełku zapalali znicze. Doszło też do protestów i próby podpalenia mieszkania, które wynajmował Algierczyk. Mimo apelu burmistrza miasta o spokój, nie obyło się bez kilkugodzinnych zamieszek i niszczenia lokalu. Kilku policjantów zostało rannych. Część zgromadzonych była pod wpływem alkoholu.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony