Jestes tutaj: Home » LITERATURA » C. L. Taylor „Zaginiony” – Bestseller „Sunday Timesa”

C. L. Taylor „Zaginiony” – Bestseller „Sunday Timesa”

(fot. materiały prasowe)Kochacie swoją rodzinę. Ufacie jej. Czy dobrze robicie?… Gdy piętnastoletni Billy Wilkinson znika z domu w środku nocy, winny czuje się każdy członek jego rodziny. Jednak Wilkinsonowie tak nawykli do zatajania przed sobą różnych spraw, że prawda zaczyna wychodzić na jaw dopiero po pół roku, gdy telewizyjny apel o informacje w sprawie zaginionego przynosi skutek odwrotny do zamierzonego.

Claire, matka Billy’ego, jest pewna, że syn wciąż żyje, a z jego zniknięciem nie miał nic wspólnego żaden przyjaciel ani krewny. Matczyny instynkt nigdy nie zawodzi. Czy na pewno? Zdarza się, że najbliższe osoby najwięcej przed nami ukrywają. Na dodatek Claire ma zaniki pamięci: błąka się na nieznanych ulicach, pomieszkuje w obcych hotelach, w torebce nosi obce sobie przedmioty. Gdy któregoś razu budzi się z krwią na rękach, nikt – a już najmniej sama Claire – nie potrafi wyjaśnić, co się stało.

Więź matki z dzieckiem jest nierozerwalna, co jednak, gdy matka ma straszliwą tajemnicę do ukrycia?

Nie sposób się uwolnić od tej historii – przeczytałam ją od deski do deski w jeden dzień. – Rachel Abbott, autorka „Obcego dziecka”

C.L. Taylor jest uznawana w Wielkiej Brytanii za królową mrocznego thrillera psychologicznego. W swoich książkach, które stale znajdują się na szczytach list bestsellerów, opisuje ciemną stronę ludzkiej natury. Prawa do jej powieści zostały sprzedane do 15 krajów. Mieszka w Bristolu ze swym partnerem i z synem.

Dane wydawnicze:
Tytuł: „Zaginiony”
Autor: C.L. Taylor
Premiera: 26.10.2016
Cena: 36,90 zł

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony