Jestes tutaj: Home » FILM » Znowu Kendrick

Znowu Kendrick

(fot. materiały prasowe)Jednym z najczęściej słyszanych nazwisk, kiedy oglądamy zwiastuny nowych filmów w kinie, jest Anna Kendrick. Nawet, jeśli nie wszyscy widzowie znają jej nazwisko, kojarzą ją chociaż z widzenia.

W kinach właśnie grany jest Pan Idealny, gdzie dziewczyna partneruje Samowi Rockwellowi, wcielającemu się w rolę płatnego mordercy, choć na wesoło. Już niedługo zobaczyć będzie ją można w Księgowym. Tam już będzie niebezpiecznie, co nie dziwi, jeśli wykrywa się nieścisłości na miarę milionów dolarów i nie chce się tego przemilczeć. Ostatnio można ją było oglądać też w Randce na weselu i Pitch Perfect 2 (jak i w pozostałych częściach – trzecia będzie miała premierę w 2017 roku). Znana jest też z roli w filmie o zwalnianiu ludzi z pracy W chmurach. Co ciekawe, bierze udział w produkcji o tym, jak stara się tę pracę zdobyć (Get a Job).

Nie można też zapominać o jej wielki darze, jakim jest śpiew. Uczyła się go już od dzieciństwa w teatrach i wykorzystywała tę umiejętność w wielu produkcjach filmowych. Zachwyciła też nim zebranych na jednym z rozdań Nagród Akademii. Wyczuwam w niej przyszłą zdobywczynię Oscara, lecz by to osiągnąć, będzie musiała pokazać się od jak najlepszej strony w roli dramatycznej.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony