Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Ania Dąbrowska ponownie w Poznaniu

Ania Dąbrowska ponownie w Poznaniu

(fot. zosia zija, jacek pioro)Po wyprzedanym kwietniowym koncercie, Good Taste Production zaprasza na kolejny koncert Ani Dąbrowskiej promujący jej najnowsze wydawnictwo „Dla naiwnych marzycieli”. Artystka wystąpi w poznańskim Kinepolis 13 października o godzinie 20:00. Zapraszamy!

Ania Dąbrowska powraca po trzyletniej przerwie z zapowiedzią nowego albumu. I robi to w specyficznym dla siebie analogowym stylu.

Premiera utworu „Nieprawda” promującego najnowszy album Artystki odbyła się 13 listopada 2015 r. Do sprzedaży trafił też 7-calowy winyl, na którym na str. A znajdzie się „Nieprawda” a na str. B – remiks utworu przygotowany przez DJ-a i producenta muzycznego Gromee. Co ważne – remiks opublikowany będzie tylko na płycie winylowej.

Za produkcję muzyczną utworu odpowiedzialna jest Ania oraz producent Olek „CzarnyHiFi” Kowalski. Kooperacja dość zaskakująca, jako, że „CzarnyHiFi” znany jest z kolaboracji artystami ze środowiska hip – hopowego, takimi jak: Pezet/Małolat, Sokół i Marysia Starosta, Iza Lach, Fisz czy KęKę.

Bilety w cenach: 99 zł (miejsca siedzące)
Bilety dostępne na: www.bilety24.pl
Dostępne od: środy 10 sierpnia

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Ania Dąbrowska
13 października 2016, godz. 20:00
Kinepolis sala nr 12, ul. B. Krzywoustego 72, Poznań

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony