Jestes tutaj: Home » FILM » Rodzinna Majówka w Multikinie z biletami za 13 zł

Rodzinna Majówka w Multikinie z biletami za 13 zł

(fot. materiały prasowe)Dla osób, które planują spędzić majowy weekend w mieście Multikino przygotowało specjalną ofertę. W ramach Rodzinnej Majówki w Multikinie, od 30 kwietnia do 3 maja, na widzów będą czekały najpopularniejsze animacje 2D w specjalnej cenie 13 zł. Ponadto zapraszamy na filmowe Poranki w sobotę i w niedzielę o 10.30 oraz o 12.00.

Sieć Multikino zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu z rodziną podczas tegorocznej Majówki. Z tej okazji od 30 kwietnia do 3 maja najpopularniejsze animacje 2D będzie można zobaczyć kupując bilety za 13 zł. W repertuarze na widzów będą czekały: „Zwierzogród”, „Misiek w Nowym Jorku”, „Robinson Crusoe” oraz „Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa”. Ponadto zapraszamy na filmowe Poranki. W sobotę i w niedzielę o 10.30 na maluchy będzie czekała III częścią przygód małego Bodzia i innych mieszkańców planety „Agi Bagi”, a o 12.00 „Przygody słoniczki Elli” i „Tree Fu Toma”.

Ponadto w repertuarze rodziny z dziećmi odwiedzające sieć Multikino znajdą animację „Kung Fu Panda 3″ oraz „Księgę dżungli”. Bilety na te filmy można nabyć w ramach akcji „Rodzina do kina”.

Szczegółowy repertuar dostępny na www.multikino.pl

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony