Jestes tutaj: Home » FILM » Po 25 latach najgłośniejszy film muzyczny na Wielkim Ekranie – „W łóżku z Madonną” 19 kwietnia tylko w Multikinie

Po 25 latach najgłośniejszy film muzyczny na Wielkim Ekranie – „W łóżku z Madonną” 19 kwietnia tylko w Multikinie

(fot. materiały prasowe)Najgłośniejszy film muzyczny ostatnich lat. Skandalizujący, ekshibicjonistyczny dokument o prywatnym życiu Madonny, jej sposobie bycia za kulisami, osobistych tajemnicach i miłosnych podbojach. 

Z okazji rocznicy 25 lat od powstania dokumentu „W łóżku z Madonną” Multikino zaprasza na specjalny pokaz. Film wchodził na ekrany owiany aurą skandalu. Jego prapremiera odbyła się w 1991 roku na festiwalu w Cannes. Powstał podczas pięciomiesięcznego tournee piosenkarki w 1990 roku. Reżyser filmu, Alek Keshishian, miał możliwość filmowania Madonny z zaskoczenia, w nieprzewidzianych sytuacjach. Cały dokument składa się z dwóch przeplatających się części. Pierwsza to obszerne relacje z występów artystki z zespołem, w drugiej części znalazły się czarno-białe retrospekcje, które Madonna opatrzyła własnym komentarzem. 

Publiczna „spowiedź” Madonny przeplatana jest dynamicznymi fragmentami jej najlepszych koncertów. 

„W łóżku z Madonną” będzie można zobaczyć 19 kwietnia br. o 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Szczecin, Warszawa – Złote Tarasy i Wrocław – Pasaż.

DOKUMENT W ORYGINALNEJ WERSJI JĘZYKOWEJ.

Ceny biletów:
– Warszawa: 25 zł
– Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Szczecin, Wrocław: 23 zł

Bilety na film „W łóżku z Madonną” są w sprzedaży od 5 kwietnia br. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony