Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Artur Andrus recital kabaretowy

Artur Andrus recital kabaretowy

(fot. materiały prasowe)Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu „Mistrz Mowy Polskiej”. Na co dzień redaktor trójkowej „Akademii rozrywki”, znany i lubiany konferansjer, komentator „Szkła kontaktowego”.

W czasie spotkań z publicznością Andrus mówi i śpiewa. Na recital kabaretowy składają się bardzo różne utwory: inny tekst, inna muzyka, inny charakter, inna bajka, inna beczka, inna parafia. Ale wszystkie powstały mniej więcej w tym samym celu. Dla żartu, a czasem nawet wygłupu. Jeśli da się przy nich uśmiechnąć – cel zostanie osiągnięty. W piosenkach, wierszach, anegdotach autor opowiada o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił. O smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze „Szalona krewetka” absynt z rumem, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach.

W Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie gościnnie wystąpi Andrzej Poniedzielski!

Tekst, muzyka, piosenka, poczucie humoru, ludzie. Niektórym to wystarcza do spędzenia bardzo miłego wieczoru. Zapraszamy niektórych.

Wykonawcy:
Artur Andrus
Wojciech Stec – fortepian, gitara
Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet
Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon
Paweł Żejmo – perkusja

Gościnnie w Warszawie – Andrzej Poniedzielski

18.04.2016 // godz. 19:00 // Teatr Muzyczny Roma // Warszawa
Bilety: 130 zł, 110 zł, 85 zł do nabycia: kasy Teatru Roma, empik, Hala Wola
oraz w Internecie na ebilet.pl, eventim.pl, biletin.pl, bilety24.pl, ticketpro.pl

25.04.2016 // godz. 19:00 // Teatr Wielki // Poznań
Bilety: 110 zł, 95 zł, 75 zł do nabycia: kasy Teatru Wielkiego, empik, CIM (Ratajczaka 44) oraz w Internecie na ebilet.pl, eventim.pl, biletin.pl, bilety24.pl

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony