Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Marcia DeSanctis 100 miejsc, które każda kobieta powinna odwiedzić we Francji

Marcia DeSanctis 100 miejsc, które każda kobieta powinna odwiedzić we Francji

(fot. materiały prasowe)Marcia DeSanctis „100 miejsc, które każda kobieta powinna odwiedzić we Francji”. 100 pomysłów na wakacje we Francji. 

Paryż zna jak własną kieszeń. Samochodem przemierzyła Francję wzdłuż i wszerz. Znalazła najlepszy bar z absyntem w Antibes i wspaniałe spa w sercu bordoskich winnic. Wie, jaki kod otwiera drzwi do fascynującego prywatnego muzeum Edith Piaf, na którym targu w Prowansji szukać najlepszych oliwek, gdzie kupić najbardziej oszałamiające perfumy…

W tej książce pisarka i podróżniczka Marcia DeSanctis zebrała 100 oryginalnych pomysłów na zwiedzanie, zakupy, edukację i relaks. To zapierający dech w piersiach rajd po zabytkach, miejscach pamięci, winnicach, najpiękniejszych ogrodach, lawendowych polach, kawiarniach i restauracjach, dużych miastach i najdalszych zakątkach. 365 dni w roku to za mało, by odkryć wszystkie uroki la belle France, ale już 1 dzień wystarczy, by stracić dla niej głowę! Z tą książką w walizce nie zmarnujecie ani minuty! Bon voyage!

– „Rozpisany na 100 rozdziałów list miłosny do Francji, a także podręcznik podpowiadający innym kobietom, w jaki sposób same mogą przeżyć tę miłosną przygodę… Jedyna w swoim rodzaju inspiracja i zachęta do przyszłych podróży.” – San Francisco Chronicle.

Marcia DeSanctis
„100 miejsc, które każda kobieta powinna odwiedzić we Francji”
Przeł. Katarzyna Makaruk
Premiera” 15 czerwca

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony