Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Wróciła Reni Jusis! „Bang!” już dostępny w serwisie NuPlays

Wróciła Reni Jusis! „Bang!” już dostępny w serwisie NuPlays

(fot. materiały prasowe)Reni Jusis „Bang!” to siódmy album ikony polskiej elektroniki. Już teraz, w serwisie NuPlays można go kupić w przedsprzedaży, co gwarantuje wysyłkę w dniu premiery tj. 15 kwietnia. Z międzypokoleniowego połączenia sił powstała płyta aktualna i świadoma, a przede wszystkim opierająca się jednosezonowym modom – słowem: autorska i ponadczasowa.

Na ostatnią płytę Reni Jusis jej fani czekali aż 7 lat. Materiał jest efektem współpracy z trójmiejskim producentem i DJ-em tworzącym pod pseudonimem Stendek. Gościnnie pojawiają się też M.Bunio.S (Dick4Dick) oraz Kuba Karaś (The Dumplings).

Co słychać na „Bang”
Echa świeżych nurtów muzyki elektronicznej mieszają się tu z ambientową przestrzenią i poszarpanym, trapowym pulsem, a tu i ówdzie dyskretnie rezonują brzmienia spod znaku eksperymentalnego techno na przemian z minimalistycznym hiphopowym beatem czy retro popem. Na tym tle Reni nie tylko bawi się różnymi stylistykami i barwą swojego głosu, przetwarzając ją za pomocą rozmaitych efektów, ale i sięga po szerokie spektrum środków wyrazu – od szeptów, jęków, przez charakterne melorecytacje, aż po zmodulowany do niskiego męskiego głosu rap.

Preorder Reni Jusis „Bang!” dostępny jest w cenie 34,99 zł plus koszt wysyłki.

Szukajcie go pod linkiem: https://nuplays.pl/?offerId=9236

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony