Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » „Król Swingu” – musical na podstawie filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy”

„Król Swingu” – musical na podstawie filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy”

(fot. materiały prasowe)Po raz pierwszy na scenie wystąpią wspólnie Maciej Stuhr oraz Kuba Badach. W swingowych przebojach Glenna Millera, Duke`a Ellingtona czy Cole`a Portera usłyszymy również Sonię Bohosiewicz i Natalię Rybicką. Muzyka w spektaklu „Król Swing” nie jest tłem, lecz pełnoprawnym bohaterem.

Za ścieżkę dźwiękową odpowiada Wojciech Karolak, a orkiestrę poprowadzi wybitny jazzman Wiesław Pieregorólka. Półtoragodzinny spektakl będzie naszpikowany przebojami. Na żywo usłyszymy między innymi: „I`m Getting Sentimental”, „On the Sunny Side of the Street”, „Chattanooga Choo Choo” czy „I`ve Got You Under My Skin”.

Premierę musicalu zaplanowano na 8 kwietnia 2016 r. we wrocławskiej Hali Stulecia, następnie „Króla Swingu” spotkać będzie można 9 kwietnia w Szczecinie (Azoty Arena) i 10 kwietnia w Poznaniu (Hala Widowiskowo- Sportowa Arena).

Ten musical to świetna propozycja dla miłośników dobrej muzyki, granej i śpiewanej przez jednych z najwybitniejszych artystów w naszym kraju, ale to również świetny pomysł dla całej rodziny, aby zagłębić się w magię minionej epoki i dużą dawkę pozytywnego humoru.

8 kwietnia – Wrocław – Hala Stulecia godz. 20.00
9 kwietnia – Szczecin – Azoty Arena godz. 20.00
10 kwietnia – Poznań – Poznań Arena godz. 20.00

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony