Jestes tutaj: Home » FILM » Barbara Krafftówna obchodzi Jubileusz 70-lecia pracy artystycznej

Barbara Krafftówna obchodzi Jubileusz 70-lecia pracy artystycznej

(fot. filmstudioceta.pl)Aktorka Barbara Krafftówna obchodzi 70-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji TVP Seriale wyemituje program „Barbara Krafftówna – 70 lat na scenie”.

Choć, aż trudno w to uwierzyć Barbara Krafftówna debiutowała 70 lat temu. Jej debiutem była rola w „Homerze i Orchidei” Tadeusza Gajcego w Gdyni. Jednak prawdziwe uznanie przyniosła jej rola Felicji w filmie „Jak być kochaną”, która do dziś jest uważana za jedną z największych aktorskich kreacji w historii polskiego kina. Popularność przyniosła jej rola w serialach „Czterej pancerni i pies” gdzie zagrała Honoratę i „Przygody Pana Michała”, gdzie wcieliła się w rolę Makowieckiej. Krafftówna występowała także w „Kabarecie Starszych Panów”.

W programie „Barbara Krafftówna – 70 lat na scenie” jubilatka opowie o szczegółach ze swojej zawodowej kariery, a swoimi anegdotami podzielą się znamienici goście, m.in. Magdalena Zawadzka, Małgorzata Potocka, Bohdan Łazuka czy Remigiusz Grzela. Jubileusz Barbary Krafftówny będzie można obejrzeć na antenie TVP Seriale 3 kwietnia o godzinie 17.25.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony