Jestes tutaj: Home » FILM » Pełnometrażowy film animowany na Dzień Dziecka

Pełnometrażowy film animowany na Dzień Dziecka

(fot. materiały prasowe)Już 1 czerwca czyli w Dzień Dziecka premiera pierwszego od pięciu lat pełnometrażowego filmu animowanego „Jak uratować mamę”.

Film animowany „Jak uratować mamę” to dzieło dwóch filmowców: Daniela Zduńczyka i Marcina Męczkowskiego. Obraz łączy w sobie klasyczną animację rysunkową z nowoczesną techniką – hiperrealistyczną scenografią 3D.  Mimo, iż film będzie miał swoją premierę dopiero w czerwcu, animacja już osiągnęła wieli sukces. Została uznana za Najlepszą animację na New Media Film Festival w Los Angeles oraz 5. edycji Dada Saheb Phalke Film Festival 2015 w Indiach. Dodatkowo, animacja została zakwalifikowana do międzynarodowych festiwali takich jak Hollywood Weekly Magazine Film Festival.

„Jak uratować mamę” to historia Adasia i jego siostry Anetki, którzy będą musieli ratować swoją mamę przed niebezpieczeństwem. Z tego powodu znajdą się w pewnej średniowiecznej krainie pełnej zamków i ziejących ogniem smoków. O tym, czy rodzeństwu uda się uratować ukochaną mamę będzie można się przekonać już 1 czerwca.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony