Jestes tutaj: Home » FILM » Adamczyk w thrillerze kryminalnym

Adamczyk w thrillerze kryminalnym

(fot. materiały prasowe)W drugiej połowie roku odbędzie się premiera najnowszego filmu Piotra Śmigasiewicza „Framed”. W głównej roli – doktoranta Uniwersytetu Wrocławskiego – zobaczymy Piotra Adamczyka.

Akcja filmu będzie toczyć się w kilku miastach: Wrocławiu, Berlinie i włoskim Porto Ercole. Adamczykowi partnerować będą zagraniczni aktorzy: Alessandra Mastronardi i Luca Calvani. Cała trójka zostanie wplątana w pewną intrygę w wyniku której znajdą się w niebezpieczeństwie. Piotr Śmigasiewicz jest nie tylko reżyserem filmu, ale także jego scenarzystą. W filmie wystąpią także m.in. Paulina Holtz i Daniel Olbrychski. Autorem zdjęć do filmu jest Arkadiusz Tomiak, a producentem Jakub Rudnik. Muzykę do „Frameda” napisał Paweł Mykietyn – autor muzyki do takich filmów jak „11 minut”, „Sponsoring”, „Tatarak” czy „Wałęsa. Człowiek z nadziei”.

„Framed” jest debiutem fabularnym Piotra Śmigasiewicza. Nieznana jest jeszcze dokładna data premiery, wiadomo jednak, że film na trafić do kin jesienią 2016 roku.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony