Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Premiera teledysku Reni Jusis – „Bejbi Siter”

Premiera teledysku Reni Jusis – „Bejbi Siter”

(fot. materiały prasowe)„Bejbi Siter” to pierwszy singiel z płyty „Bang!” i z pewnością jedna z najbardziej charakterystycznych piosenek w karierze Reni Jusis. W ten sposób artystka jeszcze nie grała, nie śpiewała i nie brzmiała – żartobliwie, swawolnie, z dystansem, żonglując nieograniczonymi możliwościami ekspresyjnymi.

Kołyszący elektroniczny beat i bulgoczące syntezatory to świetne tło dla chwytliwego refrenu, w którym wokalistka z przymrużeniem oka gratuluje samej sobie. Cały tekst – podobnie jak zwariowany teledysk do piosenki – portretuje ją jako ikonę kobiecości o tysiącu twarzy – matki, strażniczki domowego ogniska, szamanki, kochanki, ale też szalonej imprezowiczki i przede wszystkim wciąż natchnionej artystki.

Za produkcję klipu odpowiedzialna jest krakowska grupa H D S C V M.

Reni Jusis „Bang!” to siódmy album ikony naszej elektroniki! Materiał jest w większości efektem współpracy z trójmiejskim producentem tworzącym pod pseudonimem Stendek. Gościnnie pojawiają się również w roli producentów: M.Bunio.S (Dick4Dick) oraz Kuba Karaś (The Dumplings). Z międzypokoleniowego połączenia sił powstała płyta tyleż aktualna i świadoma, co opierająca się jednosezonowym modom – słowem: autorska i ponadczasowa.

Album ukaże się w połowie kwietnia nakładem Sony Music Poland.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony