Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Meghan Trainor mówi „Nie”

Meghan Trainor mówi „Nie”

(fot. materiały prasowe)Nagrodzona za najlepszy debiut nagrodą Grammy wokalistka Meghan Trainor powraca z nową płytą i zwiastującym ja pierwszym singlem!

Krążek „Thank You” zapowiada piosenka „No”, którą już teraz można posłuchać na Spotify! Premiera całej płyty zaplanowana jest na 13 maja 2016, a już teraz zamówić ją można m.in. na iTunes.

„No” pokazuje zupełnie nową stronę Meghan – nie bojąca się wyrażania swojej opinii wokalistki pewnej potęgi swojego głosu. Utwór to zresztą kolejny dowód potwierdzający jej sprawność do pisania melodyjnych, wpadających w ucho piosenek. Balansując miedzy popem i hip-hopem z lat 90-tych, artystka nagrała kolejny przebój, który zostaje w głowie długo po przesłuchaniu. Oryginalną produkcję zapewnił Ricky Reed, odpowiedzialny m.in. za hity Jasona Derulo i Pitbulla.

Premiera utworu ma miejsce kilka tygodni po tym, jak Meghan Trainor zdobyła najważniejszą amerykańską nagrodę muzyczną – Grammy – w kategorii Najlepszy Debiut. W większości stacji radiowych – także w Polsce – na playlistach obecny jest jeszcze jej poprzedni singiel – duet z Johnem Legendem „Like I’m Gonna Lose You”. Największym przebojem Meghan wciąż pozostaje kawałek „All About That Bass”, który był jednym z najczęściej odtwarzanych (w radiach i internecie) utworem roku 2015.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony