Jestes tutaj: Home » FILM » ENEMEF: Noc Niezgodnej z premierą „Wiernej”

ENEMEF: Noc Niezgodnej z premierą „Wiernej”

(fot. materiały prasowe)11 marca br. w sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Niezgodnej. Uczestnicy wydarzenia poza „Niezgodną” i „Zbuntowaną” będą mogli premierowo zobaczyć „Wierną”, czyli najnowszą część serii.

ENEMEF: Noc Niezgodnej, czyli słynna seria Veroniki Roth na wielkim ekranie wraz z premierowym pokazem najnowszej części „Wierna”. Ten maraton to fascynująca i nieprzewidywalna podróż w czasie i przestrzeni. W bezwzględnym świecie podzielonym na frakcje poznajemy nieugiętą Tris, która musi walczyć o własne wartości oraz bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Jak bohaterka poradzi sobie z trudnymi wyborami i wewnętrznymi konfliktami? Czy uda jej się pokonać system i ostatecznie wygrać to, co w życiu jest najważniejsze?

W repertuarze:
– „Niezgodna”
– „Zbuntowana”
– „Wierna” – premierowo!

Dołącz do Nocy Niezgodnej na Facebooku: http://ow.ly/YKpj4
Więcej informacji: http://www.enemef.pl

ENEMEF: Noc Niezgodnej odbędzie się 11 marca (piątek) jednocześnie w 22 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Poznań Malta, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Ceny biletów: od 25 do 33 zł za całą noc w kinie (cztery filmy):
25 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na http://www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy
29 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
30 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
31 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
33 zł: cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia: rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 4:30 rano.

Kolejność emisji filmów: filmy zostaną zaprezentowane w jedynej słusznej kolejności, czyli chronologicznie.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów: brak możliwości rezerwacji biletów, bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina, przedsprzedaż rozpoczęła się 26 lutego.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony