Jestes tutaj: Home » slider » Extravaganza – Teatr Polski w Poznaniu

Extravaganza – Teatr Polski w Poznaniu

(fot. Wojciech Kaniewski)Noc w teatralnych zakamarkach, orkiestra na żywo, bufet, tingiel-tangel, pantomima, taniec, piosenki, burleska, klasycy literatury, ciało, miłość rozwibrowane zmysły, tresowane koziołki, nie najlepsze sztuczki magiczne!

Wyłącznie dla widzów dorosłych! Wstęp na własne ryzyko za okazaniem dowodu osobistego i biletu za 100 zł! Nie można puścić tego płazem! W Poznaniu szerzy się wyuzdanie! Nikogo nie zamierzamy cenzurować, ale ktoś powinien ponieść za to konsekwencje! Nie na to się umawialiśmy! Czy w teatrze finansowanym z naszych podatków można sobie pozwalać na wszystko? Co na to ojcowie miasta! Są jednak jakieś granice! Upadek obyczajów! Czy taki mamy dawać przykład naszym dzieciom?! Gdzie jest Policja? Czyżby Straż Miejska znowu była bezradna? Skandal w teatrze! Czy nie obowiązują już żadne zasady? Ten świat zmierza w niedobrym kierunku! I znowu pod pozorem sztuki serwuje się zwykłe rozwydrzenie! Dość! Precz z dekadencją i pomocą społeczną! Non possumus! Miasto królów i przedsiębiorczości protestuje! To przekracza wszelkie normy! Cywilizacja śmierci zalęgła się w Poznaniu. Czy ktoś jeszcze kieruje tym teatrem? Żądamy wyjaśnień! Żałosne widowisko! Hańba! Powinni tego zakazać!

Reżyseruje Joanna Drozda. Teksty Joanna Drozda, Jędrzej Burszta, Wojciech Kaniewski oraz… Różowa wdowa. Muzyka Michał Łaszewicz. Choreografia Justyna Białowąs. Kostiumy i dekoracje Robert Karger.

Występują: Sylwia Achu, Agnieszka Findysz, Kornelia Trawkowska, Elżbieta Węgrzyn, Przemysław Chojęta, Andrzej Iwanowski, Piotr Kaźmierczak, Arkadiusz Kowalski, Michał Łaszewicz, Jakub Papuga, Piotr Trojanowski, Wiesław Zanowicz.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony