Jestes tutaj: Home » FILM » 30-lecie serialu „Alternatywy 4”

30-lecie serialu „Alternatywy 4”

(fot. materiały prasowe)Niezapomniany serial „Alternatywy 4” obchodzi jubileusz. Choć trudno w to uwierzyć, od premiery minęło już 30 lat. Z tej okazji twórcy serialu spotkali się w programie „Alternatywy 4 – po tamtej stronie kamery” w którym opowiedzieli o kulisach pracy na planie.

Już 7 lutego na antenie TVP Seriale zostanie wyemitowany program „Alternatywy 4 – po tamtej stronie kamery” z udziałem twórców serialu. Jubileusz stał się znakomitą okazją do spotkania aktorów, którzy po latach zdradzą nieznane dotąd historię związane z pracą przy „Alternatywach 4”. Co ciekawe, serial powstał trzy lata przed premierą – w 1983 roku. Na wskutek cenzury, nie mógł być emitowany i tym samym dopiero trzy lata później trafił na antenę TVP.

Emisja programu poświęconego „Alternatywom 4” odbędzie się 7 lutego o godzinie 18.30 w TVP Seriale. Wśród zaproszonych do studia gości, będą odtwórcy głównych ról: Bożena Dykiel, Kazimierz Kaczor, Jerzy Bończak, Jerzy Kryszak, Hanna Bieniuszewicz, Zofia Czerwińska i Halina Kowalska.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony