Jestes tutaj: Home » MUZYKA » HCR feat. Klaudia Duda – „Za długo byłaś sama”

HCR feat. Klaudia Duda – „Za długo byłaś sama”

(fot. materiały prasowe)Raper HCR prezentuje kolejny singiel – „Za długo byłaś sama”. Jest to zapowiedź jego debiutanckiego albumu. Premiera 12 lutego 2016!

Nowa propozycja HCR-a z błyskawicznie wpadającym w ucho refrenem, zaśpiewanym przez 19-letnią Klaudię Dudę, ma szanse podbić listy przebojów w 2016 roku! Za produkcję utworu odpowiada grupa Melodiv, znana ze współpracy z takimi artystami jak Jula czy TaLLib.

A już 12 lutego premiera pierwszego krążka HCR-a pod tytułem „Lepszym człowiekiem”. Tytuł płyty nawiązuje do debiutanckiego utworu, którym HCR zaprezentował się słuchaczom m.in. RMF Maxx i Eski. HCR zapewnia, że nikt nie będzie się nudził, słuchając jego muzyki.

HCR rapem zainteresował się jeszcze w latach 90. „To był okres, którego nigdy nie zapomnę. Koncerty polskich i zagranicznych twórców, na które chodziłem we Wrocławiu, były niezwykłym zastrzykiem energii i pasji. Hip-hop stał się wtedy moim najlepszym przyjacielem, z którym związałem się na dobre i na złe.” – wspomina dziś z uśmiechem raper.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony