Jestes tutaj: Home » FILM » Przedpremierowy pokaz filmu „Zupełnie Nowy Testament” 14 grudnia 2015 w ramach Kocham Kino w Multikinie

Przedpremierowy pokaz filmu „Zupełnie Nowy Testament” 14 grudnia 2015 w ramach Kocham Kino w Multikinie

(fot. materiały prasowe)Multikino razem z Programem 2 Telewizji Polskiej zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Zupełnie Nowy Testament” już 14 grudnia o godz. 19:00.

„Zupełnie Nowy Testament” jest pełną gagów i absurdalnego humoru „Biblią dla opornych”, niezłą komedią i przyzwoitą tragedią. Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie się 15 grudnia 2015 w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

Gdzie mieszka Pan Bóg? W Brukseli. Z rodziną, którą tyranizuje. Największą przyjemność sprawia mu bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczanie żonie i wymyślanie praw, które coraz bardziej komplikują ludziom życie. Do czasu. Jego córka Ea nie może go już znieść i postanawia się zbuntować. Wykrada ojcu z komputera hasła i wszystkie tajemnice, dzięki którym będzie mogła urządzić świat zupełnie od nowa.

„Zupełnie Nowy Testament” to komedia w reżyserii Jaco Van Dormaela („Mr. Nobody”, „Ósmy dzień”) z Benoît Poelvoorde („Nic do oclenia”), Yolande Moreau („Serafina”) i Catherine Deneuve w rolach głównych.

Kolejna odsłona cyklu „Kocham Kino w Multikinie” odbędzie się 14 grudnia o godz. 19.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań – Stary Browar, Sopot, Szczecin, Warszawa – Ursynów i Wrocław Pasaż.

Bilety na grudniowe „Kocham Kino w Multikinie” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony