Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Kącik młodego dziennikarza » Z samotnego wędrowca chcesz stać się duszą towarzystwa? Jak zmienić styl gry w Falloucie

Z samotnego wędrowca chcesz stać się duszą towarzystwa? Jak zmienić styl gry w Falloucie

(fot. nocookie.net)Jeżeli jesteś niezdecydowanym graczem i lubisz postapokaliptyczny klimat, ten artykuł jest dla ciebie.

Nie jest niespodzianką, że Fallout 4 pozwala na różnorodne style rozgrywki, a gracz może prowadzić i rozwijać swoją postać na kilka sposobów. Niektórzy wolą się skradać, rozwijać zwinność, dla innych priorytetem jest siła i „bardzo głośny” styl zabijania przeciwników, a jeszcze inni lepiej się bawią, gdy inwestują w charyzmę i inteligencję bohatera.

Jednak co należy zrobić, gdy w trakcie gry uświadomimy sobie, że wolimy przejść przez historię w innym stylu? Nie będziemy przecież zaczynać gry od nowa, prawda?

Wystarczy, że podczas gry naciśniemy tyldę „~”, która uruchomi konsolę. Będziemy potrzebować dwóch komend, player.removeperk (cofa perka) oraz player.addperk (jak łatwo się domyślić, ta komenda dodaje perka).

Potrzebne nam będą jeszcze dane ID dostępnych umiejętności w grze, które bez problemu możemy znaleźć w internecie, chociażby na stronie fallout.wikia.com.

Poprawna komenda cofnięcia perka – player.removeperk ID umiejętności
Poprawna komenda dodania perka – player.addperk ID umiejętności

I nic więcej nie trzeba już robić. Podmieniliśmy jedną umiejętność za drugą w ramach uczciwej wymiany.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony