Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Zobacz nowy zmysłowy klip Sarsy

Zobacz nowy zmysłowy klip Sarsy

(fot. materiały prasowe)Do piosenki „Zapomnij mi” powstał kolejny teledysk, promujący debiutancką płytę Sarsy, o takim samym tytule jak kompozycja. Klip to niestandardowe i bardzo artystyczne dzieło. 

Za reżyserię teledysku odpowiada Alan Kepski. Zapoznajcie się z efektem jego pracy:

Do powstania ilustracji do piosenki „Zapomnij mi”, wykorzystano technikę tak zwanego greenboksu (czyli wykorzystującej zielony kolor tła do podłożenia innego obrazu w miejsce zielonego obszaru) w nowej, nietypowej odsłonie. Zielony kolor użyto w makijażu Sarsy, w stylizacji, czy w falującej tafli wody. Artystka, już tradycyjnie, pokazuje w filmiku nowe formy swoich charakterystycznych rogów z włosów. Dzięki ciekawemu zastosowaniu efektów, wszystkie elementy klipu „Zapomnij mi” tworzą z muzyką, sensualną i emocjonalną całość.

Warto dodać, że piosenkę „Zapomnij mi” napisała sama Sarsa. Utwór i teledysk zapowiadają reedycję debiutanckiego albumu artystki. „Zapomnij mi” (Deluxe Edition) będzie bogatsza od wydania oryginalnego o remiksy utworów „Naucz mnie” (Tropical Summer Mix) Radio Edit oraz „Indiana” (TYP remix). A także o niepublikowane wcześniej zdjęcia Sarsy w booklecie i szablon „RAH”.

Premiera 4 grudnia 2015. 

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony