Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Misja do podjęcia – od zaraz

Misja do podjęcia – od zaraz

(fot. materiały prasowe)Ta książka pomoże ci odkryć rodzinne tajemnice i zbudować niezwykły album, pamiętnik rodu, który z pewnością stanie się kiedyś niebanalnym źródłem historycznym i skarbnicą wspomnień o przodkach dla przyszłych pokoleń.

Podejmij wyzwanie, zbierz rodzinną drużynę i razem wypełnijcie treścią karty tej niezwykłej księgi przygotowanej przez Harriet Green i Johna-Paula Flintoffa.

Uwaga! Będziecie musieli zamienić się w historyków, detektywów, degustatorów, kiperów i antropologów. Nie unikniecie rysowania, wklejania, pisania, malowania, śledzenia, kopania w przeszłości i – tego co najlepsze – rodzinnych pogaduch!

Podejmijcie misję „rodzinka” i stwórzcie własną księgę rodu………………… (tu wpisz swoje nazwisko).

– „Docierało do nas wiele naprawdę wzruszających opinii na temat książki. Najwspanialsze z nich mówią o tym, że „Misja: rodzinka” stała się dla wielu osób pretekstem, żeby zebrać rodzinę, spotkać się przy wspólnym stole i porozmawiać o tym co najistotniejsze. Na pierwszy rzut oka brzmi to jak opis poważnego, bardzo emocjonalnego przeżycia. Ale równie często tym przeżyciom towarzyszyły salwy śmiechu” mówią autorzy „Misji: rodzinka”.

 

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony