Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Kącik młodego dziennikarza » Oświadczenie Bethesdy – pierwszy patch do Fallouta 4 w tym tygodniu

Oświadczenie Bethesdy – pierwszy patch do Fallouta 4 w tym tygodniu

(fot. wired.com)W pierwszej kolejności patch otrzymają pecetowcy. Łatka będzie dostępna w tym tygodniu jeszcze w wersji beta – na pełną wersję trzeba nieco poczekać.

Głośno o czwartej części Fallouta na rynku gamingowym. Z jednej strony słyszeliśmy pochwały dla studia za imponujący wynik sprzedaży (500 tysięcy w Wielkiej Brytanii, a warto jeszcze przypomnieć, że Bethesda rozesłała do sklepów 12 milionów egzemplarzy gry o łącznej wartości 750 milionów dolarów), a z drugiej strony głównym zarzutem była niezliczona ilość bugów, zarówno drobnych, nieznaczących, tylko rozbawiających graczy, jak i tych poważniejszych, które uniemożliwiały dokończenie rozgrywki. Bethesda postanowiła rozwiązać problem.

Studio umieściło więc na swojej stronie internetowej oświadczenie, w którym znalazły się podziękowania dla fanów i informacje dotyczące aktualizacji. Bethesda zdecydowała się na wypuszczenie patcha najpierw w wersji beta na PC, później jego pełnej wersji, a następnie na konsole nowej generacji.

„Oczekujcie raczej licznych, częstych i niewielkich aktualizacji niż kilku dużych. W ten sposób możemy dopilnować, by każdy błąd został porządnie naprawiony – każda zmiana w tak dużej grze może spowodować niepożądane efekty uboczne.” – czytamy na stronie Bethesda.net

Studio planuje opublikować aktualizację już w przyszłym tygodniu na platformie Steam

Źródło: bethesda.net

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony