Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Kolacja z marzeniami i Gwiazdami

Kolacja z marzeniami i Gwiazdami

(fot. materiały prasowe)Dawid Kwiatkowski, Karolina Gorczyca, Anna Dymna, Małgorzata Kożuchowska, Kasia Wilk czy Ewa Drzyzga to tylko niektóre Gwiazdy, które biorą udział w wyjątkowej charytatywnej aukcji Fundacji Mam Marzenie!

W tym roku w akcję zaangażowały się aż 34 gwiazdy, dzięki którym jest wystawionych 39 kolacji, gdyż wokalista Dawid Kwiatkowski zaoferował ich aż 5. Licytacja odbędzie się pomiędzy 29 listopada, a 13 grudnia 2015 roku na portalu charytatywni.allegro.pl.

Zwycięzca danej licytacji będzie miał zaszczyt zjeść kolację w towarzystwie osoby, której aukcję wygrał. Licytujący płaci tylko i wyłącznie za aukcję – sama kolacja jest gościnnością restauracji, które zgodziły się wesprzeć projekt. Wszystkie kolacje mają się odbyć od stycznia do marca 2016 roku.

Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie w 2003 roku jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy. Obecnie działa w 16 oddziałach na terenie całej Polski m.in. W Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Praca Fundacji opiera się tylko i wyłącznie na wolontariacie, a wszystkie marzenia udaje się spełnić dzięki zaangażowaniu zarówno wolontariuszy, jak i sponsorów. Do 2015 roku zostało spełnionych ponad 5500 marzeń. Fundacja organizuje różne aukcje, akcje i koncerty charytatywne. Co roku w grudniu, w Poznaniu Wielką Gale Charytatywną Fundacji MM z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej i gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony