Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Kącik młodego dziennikarza » Fani odkryli imię głównego bohatera nadchodzącego Mass Effecta

Fani odkryli imię głównego bohatera nadchodzącego Mass Effecta

(fot. ignimgs.com)Fani Mass Effecta być może odkryli, jak będzie nazywał się główny bohater gry. W 44 sekundzie wypuszczonego niedawno trailera Andromedy po lewej stronie widać nieśmiertelnik z napisem „Rider” bądź „Ryder”.

Według fanów, napis na nieśmiertelniku, który należy prawdopodobnie do głównego bohatera, jest uhonorowaniem Sally Ride, pierwszej Amerykanki w kosmosie. Wydaje się to być wiarygodne, ponieważ Komandor Shepard powstał na cześć pierwszego Amerykanina w kosmosie – Alana Sheparda.

Druga istotna poszlaka znajduje się w tytule piosenki użytej przez BioWare w trailerze gry pokazanym na targach E3. Jeden z fanów Mass Effecta zapytał deweloperów na Twitterze, czy mogliby zmienić piosenkę na taką, która bardziej pasowałaby do klimatu uniwersum. W odpowiedzi mógł przeczytać, że utwór ten ma ogromne znaczenie, które dla graczy będzie jasne później. Tytuł piosenki to „Riders in the Sky” Johnnego Casha.

Mass Effect: Andromeda ukaże się w przyszłym roku.

Źródło: gamespot.com

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony