Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowa płyta zespołu Pectus zatytułowana „Kobiety” już w sklepach

Nowa płyta zespołu Pectus zatytułowana „Kobiety” już w sklepach

(fot. materiały prasowe)To nie jest zwykła płyta, nie da się jej słuchać bez zatrzymania, czy chwili refleksji. 10 fantastycznych duetów, w których gościnnie udział wzięły: Maryla Rodowicz, Irena Santor, Urszula Dudziak, Kayah, Basia Trzetrzelewska,  Urszula, Anna Wyszkoni, Patrycja Markowska,  Monika Kuszyńska, Grażyna Łobaszewska. 

Album otwiera duet z Urszulą Dudziak „Nowy Jork, jazz i styl”, który dzięki niepowtarzalnemu wokalowi i intonacji artystki porywa nas do klimatycznych klubów na Manhattanie.

Do piosenki z Urszulą Dudziak powstał animowany teledysk:

Album już od 13 listopada w sklepach muzycznych oraz w sklepie internetowym.

Tracklista:
1. Między Słowami
2. Nowy  Jork, Jazz i Styl
3. Pozór, albo nic
4. Sprawa Picia
5. Za kogo ty się masz
6. Na Parapetach
7. Ostatnia z niedziel
8. Róż i dusz
9. Walc en face
10. Linia Życia

Utworów będzie można posłuchać na żywo podczas jedynego wspólnego koncertu, który odbędzie się 29 listopada w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Wydarzenie będzie połączone z jubileuszem X-lecia zespołu. Na koncercie wystąpia: Urszula Dudziak, Kayah, Patrycja Markowska, Monika Kuszyńska, Grażyna Łobaszewska i Anna Wyszkoni. Koncert poprowadzi Magda Mołek.
Zespołowi i Wokalistkom towarzyszyć będzie także kwartet smyczkowy. Na miejsce koncertu wybrany został Teatr Dramatyczny w Pałacu Kultury w Warszawie – scena im. G. Holoubka. Koncert wieńczy Targi Muzyczne „Co jest Grane”.
Bilety do kupienia tutaj: Bilety na koncert PECTUS

 

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony