Jestes tutaj: Home » slider » „Queen” na deskach Teatru Rampa

„Queen” na deskach Teatru Rampa

(fot. materiały prasowe)Są artyści i zespoły, które pozostają w pamięciach wiele, wiele lat po ich śmierci. To tak zwane legendy. Nie da się zaprzeczyć, że jedną z takich legend muzyki jest właśnie Queen. Nowe aranżacje największych hitów tego brytyjskiego zespołu możemy usłyszeć w Teatrze Rampa.

Twórcy nie mają łatwego zadania mierząc się z legendą, ale próbują na nowo, w innym wydaniu opowiedzieć historię i przekazać wszystko to co płynie z muzyki Queen. Na scenie Rampy zabrzmią „We Are The Champions”, „We Will Rock You” czy „Bohemian Rapsody”.

Wydarzenie uzyskało honorowy patronat Ambasady Wielkiej Brytanii w Warszawie. Spektakl powstał na podstawie scenariusza Katarzyny Kraińskiej. Reżyserii oraz inscenizacji tego przedsięwzięcia podjął się Michel Driesse, znany na całym świecie holenderski aktor i reżyser. Międzynarodowy zespół utalentowanych wokalistów i tancerzy przedstawi na żywo klasyczne kawałki Mercury’ego i w magiczny sposób pozwoli nam przenieść się do pełnej pasji i energii przestrzeni muzyki i tańca na najwyższym poziomie.

W głównej roli zobaczymy znanego wokalistę i aktora musicalowego Kubę Molędę, a towarzyszyć mu będą m.in. Sebastian Machalski, Jakub Wocial, Natalia Piotrowska, Brygida Turowska, Agnieszka Fajlhauer i Dominika Łakomska.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony