Jestes tutaj: Home » FILM » Kup w Multikinie bilet na „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” i odbierz plakat

Kup w Multikinie bilet na „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” i odbierz plakat

(fot. materiały prasowe)W sieci Multikino trwa przedsprzedaż biletów na najbardziej wyczekiwaną premierę filmową 2015 roku. Od 6 listopada widzowie kupujący w kasie Multikina bilet na „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” otrzymają plakat.

„Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” – film w reżyserii JJ Abramsa wejdzie na ekrany 18 grudnia br., a pierwsze seanse odbędą się w nocy z 17 na 18 grudnia br., wraz z premierą kolejnej opowieści na wielki ekran powrócą: Mark Hamill jako Luke Skywalker, Carrie Fisher jako Księżniczka Leia oraz Harrison Ford jako Han Solo.

Od 6 listopada br. widzowie Multikina kupujący bilet na „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” otrzymają plakat filmu w formacie B1.  Zakup jednego biletu uprawnia do odbioru jednego Plakatu. Osoby, które zakupiły bilet wcześniej mogą zgłosić się po plakat do Multikina, w którym dokonano zakupu biletów. Aby odebrać plakat należy pokazać w kasie kina zakupiony bilet. Dotyczy to zarówno biletów zakupionych w kasie kina, jak również przez stronę www.multikino.pl i aplikację mobilną Multikina.

Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów plakatów.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony