Jestes tutaj: Home » slider » Żak i Barciś na scenie w Poznaniu

Żak i Barciś na scenie w Poznaniu

(fot. materiały prasowe)Wartka akcja i dowcipne dialogi to najkrótszy opis komedii „Dziwna Para”, z udziałem m.in. Artura Barcisia, Katarzyny i Cezarego Żaków czy Violi Arlak, którą miłośnicy teatru będą mogli obejrzeć już 15 listopada o godz: 17:00 i 20:00 na deskach Kina Teatru Apollo w Poznaniu.

Spektakl opowiada o dwóch facetach, porzuconych przez żony. Oskar i Feliks wraz z trójką oryginalnych przyjaciół w każdy piątek spotykają się na pokera. Spotkania towarzyskie odbywają się w mieszkaniu Oskara, beztroskiego dziennikarza sportowego, który jest wielkim bałaganiarzem, a kolegów częstuje żywnością o wątpliwej świeżości. Z pozoru beztroski szczęśliwy rozwodnik, ale pod skorupą twardziela przedziera się wrażliwy mężczyzna, który tęskni za żoną. Gdy okazuje się, że również małżeństwo Feliksa kończy się fiaskiem Oskar przygarnia przyjaciela i rozpoczynają nowe życie pod wspólnym dachem. Luźny styl życia Oskara i pedantyczność Feliksa stają się podłożem wielu zabawnych sytuacji. Czy jednak przyjaźń przetrwa? Przekonają się o tym Państwo oglądając „Dziwną Parę” 15 listopada w Poznaniu!

W spektaklu na jednej scenie wystąpią: Artur Barciś, Cezary Żak, Violetta Arlak, Piotr Skarga, Witold Wieliński, Wojciech Wysocki/Jerzy Gudejko, Katarzyna Żak/Agnieszka Michalska, a ostatnie bilety na ten jak i inne spektakle organizowane przez Agencje WojArt do nabycia na stronie www.wojart.pl.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony