Jestes tutaj: Home » TEATR » Newsy » Kobieta pierwotna z Hanną Śleszyńską po przerwie ponownie w Poznaniu

Kobieta pierwotna z Hanną Śleszyńską po przerwie ponownie w Poznaniu

(fot. materiały prasowe)Na prośbę widzów, po dwuletniej przerwie, na deski teatralne powraca jedyna w swoim rodzaju  sztuka „Kobieta Pierwotna” z Hanną Śleszyńska w roli głównej! W Poznaniu spektakl zostanie wystawiony w piątek 27 listopada dwukrotnie bo o godzinie 18 i 20:30 w Kinie Teatrze Apollo.

Sztuka „Kobieta Pierwotna” jest doskonałym odzwierciedleniem kobiety XXI wieku: poszukującej zabawy, korzystającej z życia, otwartej, podrywającej, a nie podrywanej, samowystarczalnej, ale w głębi serca marzącej o poważnym związku z odpowiednim mężczyzną. Jest dojrzała i doświadczona, ale nadal silna i pełna seksapilu. Mimo, że dawno przekroczyła „magiczną” 30-stkę nie zamierza rezygnować z uciech życia. Wydaje się, że ma w sobie więcej energii niż gromada nastolatek. Świadoma swojej wartości, nie owija w bawełnę, nie zgrywa świętoszki. Otwarcie opowiada o swoich miłosnych przygodach, „flirtuje” z publicznością, emanuje seksapilem, zaskakuje poczuciem humoru, przyznaje się do swoich słabości. Seks, alkohol, problemy z facetami? Nie ma dla niej tematów zakazanych. Podczas spektaklu niemal widać opary erotyzmu unoszącego się nad sceną. Historie, którymi bez końca zasypuje publiczność powodują, że nie można powstrzymać łez od śmiechu. Warto zatem wyrwać się ze swej domowej „jaskini” by nie przegapić cennej  lekcji dotyczącej relacji damsko-męskich.

Sztuka „Kobieta Pierwotna” jest odskocznią od codziennej rutyny życia. Jest to przedstawienie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn! Bilety do nabycia na stronie www.wojart.pl

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony