Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Justyna Steczkowska i cygańska orkiestra na jednej scenie i płycie

Justyna Steczkowska i cygańska orkiestra na jednej scenie i płycie

(fot. materiały prasowe)Niezwykła wokalistka – Justyna Steczkowska wyrusza w wyjątkową trasę koncertową. Niesamowita dawka, potężnej energii wytworzonej przez mocne, muzyczne osobowości! Na oczach publiczności wokalistka przeobrazi się w cygańską famme fatale, która zabierze widzów do zaczarowanej wioski romskich dźwięków i kolorów.

Ponad 20 osób na scenie, niesamowity głos, gra świateł, taniec, bajeczna scenografia – przeniosą widzów w świat niekończącej się zabawy i muzyki. Koncert w Poznaniu już 12 listopada na MTP. Bilety do nabycia w internecie.

Trasa jest promocją najnowszej płyty wokalistki. Justyna Steczkowska – dama polskiej piosenki i serbski trębacz Boban Marković, mający za sobą współpracę z Goranem Bregovićem i Emirem Kusturicą połączyli siły, by stworzyć oryginalne i przebojowe piosenki. Pierwszym singlem promującym płytę jest utwór „Kto wciska mi kit”. Na albumie Boban i Justyna znajduje się 12 premierowych kompozycji, do których muzykę skomponowali Boban i Marko Marković. Teksty napisał Filip Łobodziński z legendarnego Zespołu Reprezentacyjnego. Produkcji piosenek podjął się duet z White House – do tej pory znany z hip-hopowych klasyków takich jak Kodex czy Peja/Slums Attack.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony