Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Edyta Górniak w trasie! Zachwyca i wzrusza

Edyta Górniak w trasie! Zachwyca i wzrusza

(fot. materiały prasowe)W tym roku Edyta Górniak, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji zaplanowała wydanie nowej płyty oraz trasę koncertową „Love 2 Love”. Artystka zagrała już koncerty w Gorzowie Wielkopolskim, Płocku, Kielcach, Poznaniu, Bydgoszczy i Wrocławiu. Podczas każdego z koncertów fani wokalistki mogą usłyszeć jej największe przeboje oraz zaskakujące duety!

Podczas koncertu Artystka zabiera fanów w podróż po swojej drodze artystycznej. Na koncercie można usłyszeć jej największe przeboje takie jak: „Niebo to My”, „Jestem kobietą”, „Jak najdalej” czy fragment legendarnej Eurowizyjnej piosenki „To nie Ja” w zupełnie nowej zaskakującej wersji. Wokalistka prezentuje także swoje najnowsze piosenki „Oczyszczenie” i „Your High”, które są zapowiedzią jej nowej, długo wyczekiwanej płyty. Śpiewa także utwory z ostatniego krążka pt „My” takie jak: „Nie zapomnij”, czy „Teraz tu”.

Na trasie pojawiają się również zaskakujące duety! Edyta Górniak zaprosiła do duetów podczas swojej trasy różnych wykonawców: m.in. Edytę Bartosiewcz, która zaśpiewała z nią w Poznaniu przebój „Nie proszę o więcej”, którego Bartosiewicz jest autorką. Z Ewą Farną we Wrocławiu Edyta zaśpiewała „To nie tak jak myślisz”, a z Moniką Kuszyńską w Płocku piękną balladę „Halleluja”. Z Markiem Piekarczykiem, z którym sędziowała w The Voice of Poland wykonała w Gdańsku hit Bajmu „Co mi Panie Dasz?”.

Podczas każdego z koncertów na trasie obecny jest Mietek Szcześniak, z którym nagrała przed laty „Dumkę na dwa serca” a fani Artystki mogą ją usłyszeć na każdym z koncertów na żywo! Na koncertach obecny jest także Piotr Glaca Mohamed ze Sweet Noise, z którym Edyta wykonuje utwór „Nie było”, który nagrała w 2002 roku.

Na scenie Artystce towarzyszą tancerze oraz zespół muzyczny. Każdy z koncertów to wielka produkcja, gra świateł i muzyki z elementami multimedialnymi. Dla fanów diwy każdy koncert to prawdziwe przeżycie. Kolejne koncerty na trasie Edyty Górniak „Love2Love” to: 15 listopada w Lublinie, 29 listopada w Łodzi i 9 grudnia w Krakowie!

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony